KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 9344115
*
nr 934 4115
Grafiskt blad
Mynttorget, motivet: 27x37
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:10:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/1 13:45:47
1
100 kr
6/1 21:23:50
2
350 kr
10/1 11:15:37
3
500 kr
10/1 22:33:13
2
600 kr
12/1 04:34:28
4
800 kr
12/1 10:40:48
2
800 kr
12/1 10:40:48
4
800 kr (Budbetjänt)
12/1 10:40:59
2
900 kr
12/1 14:54:36
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gamla stan grafiskt blad konst mynttorget stockholmsmotiv
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Grafiskt blad
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4115
Grafiskt blad
Mynttorget, motivet: 27x37
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/1 13:45:47 | 1 | 100 kr |
| 6/1 21:23:50 | 2 | 350 kr |
| 10/1 11:15:37 | 3 | 500 kr |
| 10/1 22:33:13 | 2 | 600 kr |
| 12/1 04:34:28 | 4 | 800 kr |
| 12/1 10:40:48 | 2 | 800 kr |
| 12/1 10:40:48 | 4 | 800 kr (Budbetjänt) |
| 12/1 10:40:59 | 2 | 900 kr |
| 12/1 14:54:36 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gamla stan grafiskt blad konst mynttorget stockholmsmotiv
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



